Ana Sayfa
  Hakkimizda
  Resim Galerisi
  Kendinizi ve sertifikasyon Testi
  Bakim ve Temizleme
  Bloglar / Haberler:
  Link degisimi ve Kaynaklar
  Bize Ulasin
  Site Haritasi
ABD ILE SOHBET:
  businessman45202@hotmail.com
  businessman45202@yahoo.com
  globalfloor@sify.com
  globalfloor1
BIZE YAZIN:
globalfloor@sify.com
gffurnishers@rediffmail.com
sales@custom-rugs-custom-carpets.com
BIZI ARAYIN:
  0091- 9839141651
0091- 9918971652
  FAKS ABD:
  0091-5442-220825
 
 
 
   
 
 
   
 
 
INDIAN ORIJINAL VE ÖZGÜN IPEK HALI VE KILIM MAMULLER
   
  English Spain China Germany France Italy Japan Korea Turkey Russia Arabic
Persian
Hebrew  

Güzel İpek Kilim Of nasıl bakacak:

Tanrı, örgü güzel olabilir craftmen ve güzel ipek halı için bazı özel beceri verdi. Bunlar en pahalı halı biridir. Bir halı bu tür temizlik yaparken son derece dikkatli olmak zorundadır.

İpek halı ya da kazık ipek halı, ipek, ipek solucanlar kozaları hasat edilmektedir yapılır söylüyorlar. Aşağıdaki noktaları lütfen dikkatle okuyun:

a. İlk önemli şey, alınacak ipek halı kir,. Halı içinde emilerek, ilk halı yükseltmek ve arka halı geri çevirmek, halının ön kısmı aşağı olacak şekilde ve yavaş yavaş yendi, ipek lifleri içinde yakalandı kiri gevşetir. Hasar alacak ön diğer akıllıca kazık geri yendi ki çok dikkatli olun.

b. Bu vakum sonra halı, böylece gevşetin kir çıkarılır.

Bu halı kirli. Bunu önlemek için, kullanım bağlı olarak 2 hafta içinde bir kez halı vakum gerektiğini, bu kir ipek halı içine monte değildir.

Yukarıda ek olarak dikkat gerektiğini birçok kez vardır:

bir. Bu bir şey halı düşebilir normaldir. Tüm sıvı çıkarılana kadar, herhangi bir sıvı ipek halı düşmüş ise hemen beyaz bir bez veya kağıt havlu ile halı Blot. Dışından içine doğru leke leke üzerine Sonra dab soda,. Bu sizin için uygun değilse, siz de bir parçası beyaz sirke ve bir kısım su karışımı ve uygulamak leke leke çıkarılana kadar blot devam etmektedir.


b. Bazen çok zor, çünkü yukarıda yapıldıktan sonra düzgün bir saç kurutma makinesi ile nemli kuru veya güneş ışığından uzak durmaya çalışın, bölgede kuruyana kadar halı üzerinde çalışan bir fan bırakın.

Depolama: Uzun süre ya da bu durumda deposu, dış bulanık yüzü o kadar yuvarlayarak bir ipek halı, ipek kilim kullanmak istemiyorum çıkmak şansı vardır. Kapsayacak şekilde, herhangi bir toz önlemek için rulo sac kullanın, bu taze yapmak ve kullanmak için tekrar açtığınızda yaşıyor.

veya daha fazla sorgulama, her zaman "İLETİŞİM"

YASAL UYARI: Biz, yukarıdaki adımları tavsiye herhangi bir sorumluluk veya garanti yapmayız. Her zaman daha iyidir, ipek halıların temizliği için halı temizleyici danışın.