Ana Sayfa
  Hakkimizda
  Resim Galerisi
  Kendinizi ve sertifikasyon Testi
  Bakim ve Temizleme
  Bloglar / Haberler:
  Link degisimi ve Kaynaklar
  Bize Ulasin
  Site Haritasi
ABD ILE SOHBET:
  businessman45202@hotmail.com
  businessman45202@yahoo.com
  globalfloor@sify.com
  globalfloor1
BIZE YAZIN:
globalfloor@sify.com
gffurnishers@rediffmail.com
sales@custom-rugs-custom-carpets.com
BIZI ARAYIN:
  0091- 9839141651
0091- 9918971652
  FAKS ABD:
  0091-5442-220825
 
 
 
   
 
 
   
 
 
INDIAN ORIJINAL VE ÖZGÜN IPEK HALI VE KILIM MAMULLER
   
  English Spain China Germany France Italy Japan Korea Turkey Russia Arabic
Persian
Hebrew  

Halılar gerçek ipek halı ya da olup olmadığını kendinizi test edin:

Biz sizlerin memnuniyeti için aşağıdaki testi ile, ipek halı kontrol, ipek halı genunity ile ilgili çok emin olduğu için. Testi yapmak ve rapor kontrol ederken çok dikkatli olun.

Real İpek: İpek lüks tekstil çeşitli kullanılan yumuşak ve parlak bir liftir. Ipekçilik olarak bilinen bir süreç, ipek, ipek böceği larva kozası elde edilmektedir. Ipek parlak bir görünüm yapısı liflerin üçgen prizma gibi gelen, kumaş sayesinde farklı açılardan ışık izdüşümünün hangi. Kimyasal, doğal ipek C15H23O6N5 (biz kendi toplu kamçılamaya istediğiniz durumda formül verin). İpek, naylon aşan çekme dayanımı son derece yüksek. Eğer bir kalem çapı ile tek bir ipek lif üretilen, fiber (kim zaten, bu rakamlar?) 747 uçağının kaldırabilir olduğu tahmin edilmiştir. İpek, boyalı ipek zengin ve doygun renklere sahip bir lif ve belirgin, neredeyse şeffaf bir parlaklık çünkü Oriental kilim yapmak için kullanılır.

Suni İpek: İpek orijinal değildir yapay ipek kilim. Çoğu zaman bu merserize pamuk anlamına gelir; bazen, rayon ya da kimyasal olarak değiştirilmiş ve / veya imal liflerinin bir karışımı gibi bir imal edilen fiber anlamına gelir.


Real İpek Oriental alan Halı Nasıl Belirlenir: gerçekleştirebilirsiniz 3 test vardır.
  1. TEST açık avuç içi ile kazık Rub SÜRTME. Gerçek ipek halı sıcak hisseder, yapay ipek halı dokunmak serin kalır.
  2. TEST YAKMA: bak kül ve duman kokusu. Malzeme selüloz (rayon) ise, kül, yumuşak ve kireçli olmalıdır ve koku (en kağıt selüloz) yanan kağıt gibi olmalıdır. Örnek gerçek ipek ise, yanan örnek siyah, gevrek bir kül ve koku top yanan saç (protein, saç yapılır aynı şeyler yakma) etmelidir.
  3. TEST çözülür: oda sıcaklığında, su 150 cc 16 g bakır sülfat (CuSO4) bir çözüm karıştırın. Net bir çözüm elde edilinceye kadar: 8-10 gram gliserin, kostik soda (NaOH sodyum hidroksit) ekleyin. Bu çözüm, doğal ipek küçük bir örnek eriyecektir, ama pamuk bırakacak, rayon, naylon değişmeden
Yasal Uyarı: tablolar yukarıda / halının zarar yanıt alamıyorsanız, herhangi bir sorumluluk üstlenmek değil, bu çok dikkatli bir şekilde kabul edilmesi için, belirtilen bir işlemdir.

Genuinity için, usulüne uygun olarak damgalı mektup baş, orijinal ipek halı tasdik bizden, ipek halı ve ipek kilim satın alacak endişelenmenize gerek yok.